Styre valgt på årlig møte 27. februar 2020

RolleNavn
LederJanne Gamst Andersen
NestlederMarianne Halsnes Knudsen
SekretærIvar Lima
KassererKari Margrete Hove
StyremedlemKarianne Skaug

Styret kan kontaktes på epost post@holmliafotball.org eller via klubbens daglig leder Aram Meradi på epost post@holmliasport.no eller telefon 993 86 161.

Trenere og lagledere

LagRolleNavnepostTelefon
Menn 4. divisjonTrenerFaisal Dahirfaisal_d92@hotmail.com466 30 353

Ass. trenerKenneth Brenderyenkenneth_brenderyen@hotmail.com971 81 665

Ass. trenerLars Petter Rotvold Nilsenlarsi_@hotmail.com906 63 029

KampanalyseDan Noam Winerdannoamw@gmail.com
410 30 602

MaterialforvalterHaris Abbas
993 08 330

LaglederJanne Gamst Andersenjannega@online.no909 69 304
Menn 7. divisjonTrenerAli Ballomail@norsecure.no406 16 201

TrenerJamil Ataya
450 40 545
Kvinner 7-erTrenerEidi Nafstadeidi.nafstad@gmail.com922 19 223
Menn 40 år (oldboys) TrenerSaleem Ullahs@leem.no
993 08 330
JuniorTrenerAbdullah Demirez
apo94@hotmail.no401 93 329

TrenerIlyas Atay
ilyas.atay@hotmail.com988 76 499

Ass. trenerFredrick Makosirmakosir@makosir.com465 74 676
G2004Trener/laglederPer Nitter Bondevikper@bondevik.org950 12 969

TrenerRoberto Purcellrobertopurcell@hotmail.com481 29 984
J2005 (J15-1)Hovedtrener/lagleder
Birger Egge-Hoveidbirger.egge.hoveid@gmail.com452 37 855

TrenerMorten Evensenmortic7@gmail.com932 83 484

LaglederBill Gøran Anderssonbillski62@yahoo.com
982 10 953
G2006-1 og 2TrenerBenjamin Brekke-Nærstadbenbrekke@yahoo.com474 81 983

TrenerThan Khan Buicash.bui@hotmail.com
930 04 562

LaglederMarianne Halsnes Knudsenmarianne70@halsnes.com
986 73 587
J2006 (J14-1)Trener/laglederKarianne Skaugvif_jenta@hotmail.com452 72 174

TrenerChristian Melbyechr.melbye@gmail.com900 71 127

TrenerRene Svendsenrene.svendsen@moller.no412 90 370
G2007 (G13-1 og G13-2)TrenerJon-Arne Kofoedjon.kofoed@securitas.no958 58 356

LaglederTom Kristensentarkr@online.no920 68 431

TrenerHelge Audun Haalandhelgeaudun@yahoo.no997 87 928

TrenerQuang Dong Tranquangdong.tran@gmail.com932 93 130
J2007 (J13-1)LaglederSnorre Seimseimsnor@gmail.com990 30 471

TrenerEnisa Kuka


TrenerRavneet Kaur

G2008-1 (G12-1)TrenerGrete Olsen Husøgrolno@hotmail.com934 54 057

LaglederRune Henriksenhenriksen_rune@hotmail.com901 11 552

LaglederOle-Martin Sundbyomsundby@gmail.com920 38 374
J2008 (J12-1)LaglederGeir Ottestadgeir.ottestad@gmail.com906 67 464
J2009 (J11-1 ogJ11-2)TrenerLars Waagaardlars-erik.waagaard@nhf.no916 27 990

TrenerAshraf Buttashrafm18@hotmail.com

LaglederMons Rudjordmons.rudjord@gmail.com920 47 791 
G2009-1 (G11-1)TrenerFinn Engeseth
fengeseth@hotmail.com
913 99 895

TrenerEspen Lynga
espenlynga@hotmail.com
414 12 732

TrenerKristian Lie
kristian.lie@gmail.com
930 56 712
G2009-2 (G11-2)TrenerGunnar Prestegården
gp.fotball2009@gmail.com
900 32 988

TrenerHeather Halaas
heather_halaas@hotmail.com
936 53 279

LaglederKristian Lie
kristian.lie@gmail.com
930 56 712
G2009-3 (G11-3)TrenerAndrew Gordon Fraser-Smith
992 53 487

LaglederCathrine Tømtecathrine_tomte@hotmail.com918 97 194
G2009-4 og G2009-5
(G11-4 og G11-5)
TrenerThomas Mikkelsenthomasmikkels1@gmail.com901 63 183

TrenerHelge Audun Haalandhelgeaudun@yahoo.no965 07 365

LaglederTore Arnesen
tore.arnesen@bouvet.no
926 07 252
G2010 Toppåsen
(G10-3)
TrenerMarcus Halvorsen Larsenmarcushl99@hotmail.com
413 71 973

LaglederNatasha H. Kjølås-Larsennatashahk@hotmail.com976 66 174

LaglederBaard Kjølås-Larsenbaard.kl66@gmail.com907 84 569
G2010 Hallagerbakken
(G10-1 og G10-2)
Trener/laglederVegard Iglebækvegard.iglebek@gmail.com416 92 457

TrenerMartin Paulsenmartin@autentico.no
416 68 618
G2010 Rosenholm/Lusetjern
(G10 Blå og G10 Rød)
HovedtrenerKenneth Jønssonkennysson@gmail.com928 42 196

LaglederChristoffer Halschristofferredmund@hotmail.com456 65 996

TrenerOmar Bastriouiomar-biar@hotmail.com932 36 071

TrenerMartin Cavanaghmartincav@yahoo.no918 91 031
J2010 (J10-1)TrenerIvar Andreas Åsland Limaivar.lima@gmail.com916 27 990

LaglederJo Hetlandjhetland@gmail.com938 12 068

HjelpetrenerBaard Kjølås-Larsenbaard.kl66@gmail.com907 84 569
G2011 ToppåsenTrenerWetle Holthewetle.holte@gmail.com913 08 437

HjelpetrenerMiran Rasulmiran.rasul@hotmail.com481 62 505

HjelpetrenerEgil Aarebrotegil72@live.no416 56 616

HjelpetrenerRickard Larssonrickard.larsson@ymail.com482 56 760

HjelpetrenerCarina Leganger-Krogstadcarina83@gmail.com996 09 577

LaglederJostein Fjøren Kasbojostein@kasbo.net971 68 335
G2011 Rosenholm/
Lusetjern
Lagleder/trenerKristian Byfuglien Knapstad
kristian@kfum-kfuk.no470 26 436

TrenerMustapha Baddourmustapha_0404@hotmail.com984 46 989

HjelpetrenerGareth John Williamsspidergareth@hotmail.com959 65 843

HjelpetrenerPer Ivar Hammershaugperivar.hammershaug@difi.no
G2011 HallagerbakkenHovedtrenerJin Tranjin_tr73@yahoo.no901 68 901

HjelpetrenerSnorre Seimseimsnor@gmail.com990 30 471

HjelpetrenerVincent Wamaiteagan2luc@yahoo.com467 73 036

HjelpetrenerAmin Khattakamin.khattak@hotmail.com932 84 606

HjelpetrenerPer Nitter Bondevikfamilien@bondevik.org950 12 969

HjelpetrenerNiklas Johansonniklas@sixtens.no925 05 953

Trener/laglederHans Terje Bakkehans.terje.bakke@gmail.com415 41 899
J2011 (J09-1 og J09-2)TrenerHewa M. Rashidhewa.rashid@hotmail.com932 27 265

TrenerSimon Sigurdson Hjellesimonsig2@hotmail.com911 43 758

LaglederHans Bernhard Klepslandhansklepsland@hotmail.com482 62 056
G2012 ToppåsenTrener/laglederBjørn Dapibjorndapi@gmail.com974 84 863

HjelpetrenerNavpreet K. Hayer
404 87 340
G2012 HallagerbakkenTrenerAudun Lysbakkenaudunlys@gmail.com934 25 679

TrenerJakob Hedegaardpetersjakob@gmail.com415 67505

TrenerFredrik Jørgensenfredrjo@gmail.com905 08 733

LaglederSiv Mjaalandsmjaaland@gmail.com902 47 590
G2012 Lusetjern/RosenholmLaglederKnut Elvatunelvatunk@gmail.com959 97 487

Lagleder/trenerFrank Westrum Sundalfsundal@gmail.com932 06 583

TrenerKim Elphinstonekimelphinstone@gmail.com416 48 879

TrenerDessalegn Yonasdesyonham@gmail.com413 10 483

TrenerNgozi Ihaseengozi.ihasee@outlook.com969 88 073

TrenerSindre Børdalboerdal@hp.com977 76 015

TrenerSofie Børdalsofia.minde@gmail.com

TrenerIkram Fellahikram-fellah@hotmail.com415 43 440
J2012 (J08-1)Lagleder
Linn Søraaliso@tyrili.no416 30 358

TrenerPeter S. Andbergpeter.andberg@gmail.com467 88 000

TrenerMagnus Moepost@magnusmoe.no456 11 801

ForeldreressursStåle Tuang Nybakkstaline@yahoo.no905 99 398
G2013 LusetjernLaglederMarius Park Pedersenunisound7@gmail.com909 80 230

HovedtrenerTahir Mahmood
tahir0310@gmail.com404 71 555

TrenerKristian Byfuglien Knapstadkristian@kfum-kfuk.no470 26 436
G2013 ToppåsenLaglederMichael Nemeckymichael.nemecky@gmail.com488 90 176
G2013 HallagerbakkenLaglederKnut Magnus Nordhaug
knaffel@gmail.com
997 66 570
G2013 RosenholmLaglederIan Luck
luckycyclist@gmail.com 988 27 557
J2013LaglederGuri Gjerdeguri.gjerde@gmail.com
976 12 720

TrenerJostein Hasselgård
josteinhassel@hotmail.com
922 59 193

TrenerJosé Delgado
jsdelgado68@gmail.com
957 32 085


Ved endringer send informasjon til karimhove@gmail.com.


Levert av IdrettenOnline