Styre valgt på årlig møte 12. februar 2019

RolleNavn
LederJanne Gamst Andersen
NestlederMarianne Halsnes Knudsen
SekretærIvar Lima
KassererKari Margrete Hove
StyremedlemEidi Nafstad

Styret kan kontaktes på epost post@holmliafotball.org eller via klubbens daglig leder Aram Meradi på epost post@holmliasport.no eller telefon 993 86 161.

Trenere og lagledere

LagRolleNavnepostTelefon
Menn 4. divisjonTrenerFaisal Dahirfaisal_d92@hotmail.com466 30 353

Ass. trenerRizwan Alijuventus_rizwan@hotmail.com
483 01 058

KampanalyseDan Noam Winerdannoamw@gmail.com
410 30 602

MaterialforvalterHaris Abbas
993 08 330

LaglederJanne Gamst Andersenjannega@online.no909 69 304
Menn 7. divisjonTrenerDan Noam Winerdannoamw@gmail.com410 30 602

KontaktpersonJanne Gamst AndersenJannega@online.no909 69 304
Kvinner 7-erTrenerEidi Nafstadeidi.nafstad@gmail.com922 19 223
Menn 40 år (oldboys) TrenerSaleem Ullahs@leem.no
993 08 330
Junior TrenerPatrick Noah Vagn
patricknoahvagn@gmail.com
455 00 162

AssistenttrenerErlend Reiersen
post@helsebutikken.org
932 22 910

AssistenttrenerFredrick Makosirmakosir@makosir.com465 74 676

LaglederRune Eriksenholmliag03@gmail.com901 42 456
G2004Trener/laglederPer Nitter Bondevikper@bondevik.org950 12 969

TrenerRoberto Purcellrobertopurcell@hotmail.com481 29 984
J2005Hovedtrener/lagleder
Birger Egge-Hoveidbirger.egge.hoveid@gmail.com452 37 855

TrenerMorten Evensenmortic7@gmail.com932 83 484

LaglederBill Gøran Anderssonbillski62@yahoo.com
982 10 953
G2006-1 og 2TrenerBenjamin Brekke-Nærstadbenbrekke@yahoo.com474 81 983

TrenerThan Khan Buicash.bui@hotmail.com
930 04 562

LaglederMarianne Halsnes Knudsenmarianne70@halsnes.com
986 73 587
J2006Trener/laglederKarianne Skaugvif_jenta@hotmail.com452 72 174

TrenerChristian Melbyechr.melbye@gmail.com900 71 127
G2007- RødTrenerJon-Arne Kofoedjon.kofoed@securitas.no958 58 356

TrenerBjørn Johnsenjohnsenbjorn@live.no950 72 822

LaglederTom Kristensentarkr@online.no920 68 431
G2007- TigersTrenerHelge Audun Haalandhelgeaudun@yahoo.no997 87 928

TrenerNina Sanne Seierstadnina.seierstad@hotmail.com416 89 699

TrenerPasquale Mozillomozillopo@gmail.com925 27 032

TrenerQuang Dong Tranquangdong.tran@gmail.com932 93 130

TrenerDung Mang Tahndung_nga@hotmail.com415 10 387

LaglederStefan Trbojevic Evjenstefan.evjen@no.dsv.com  932 10 771
J2007Trener/laglederThomas Mikkelsenthomasmikkels1@gmail.com901 63 183

TrenerRene Svendsenrene.svendsen@moller.no412 90 370
G2008-1 og 2TrenerGrete Olsen Husøgrolno@hotmail.com934 54 057

LaglederRune Henriksenhenriksen_rune@hotmail.com901 11 552

LaglederOle-Martin Sundbyomsundby@gmail.com920 38 374
J2008LaglederGeir Ottestadgeir.ottestad@gmail.com906 67 464
J2009TrenerIngvild Carina Brekke-Nærstadnaerstad@gmail.com482 71 555

LaglederLars Waagaardlars-erik.waagaard@nhf.no916 27 990
G2009-1TrenerKjetil Berglundkjetil@berglundnett.com936 15 943

TrenerMohammed Tayanemohamm29@gmail.com457 62 940

TrenerMusa Tasbasmusatasbas@gmail.com926 59 926

LaglederMari Vengnesmari.vengnes@gmail.com951 05 751
G2009-2TrenerAtle Eideateid@icloud.com459 18 410

LaglederTore Arnesentore.arnesen@bouvet.no926 07 252
G2009-3TrenerThomas Mikkelsenthomasmikkels1@gmail.com901 63 183

LaglederTore Arnesentore.arnesen@bouvet.no926 07 252
G2009-4TrenerFinn Engeseth
fengeseth@hotmail.com
913 99 895

TrenerEspen Lyngaespenlynga@hotmail.com414 12 732

LaglederKristian Liekristian.lie@gmail.com930 56 712
G2009-5TrenerGunnar Prestegårdengp.fotball2009@gmail.com900 32 988

TrenerHeather Halaasheather_halaas@hotmail.com936 53 279

LaglederKristian Liekristian.lie@gmail.com930 56 712
G2010 Toppåsen
(G2010-1)
TrenerMarcus Halvorsen Larsenmarcushl99@hotmail.com
413 71 973

LaglederJulia Katalin Frydenlundjulia.frydenlund@gmail.com413 05 772
G2010Hallagerbakken
(G2010-3 og 4)
Trener/laglederVegard Iglebækvegard.iglebek@gmail.com416 92 457

TrenerMartin Paulsenmartin@autentico.no
416 68 618
G2010 Rosenholm/Lusetjern
(G2010-1 og 2)
HovedtrenerKenneth Jønssonkennysson@gmail.com928 42 196

LaglederChristoffer Halschristofferredmund@hotmail.com456 65 996

TrenerOmar Bastriouiomar-biar@hotmail.com932 36 071

TrenerMartin Cavanaghmartincav@yahoo.no918 91 031
J2010TrenerIvar Andreas Åsland Limaivar.lima@gmail.com916 27 990

LaglederJo Hetlandjhetland@gmail.com938 12 068

HjelpetrenerBaard Kjølås-Larsenbaard.kl66@gmail.com907 84 569
G2011 ToppåsenTrenerWetle Holthewetle.holte@gmail.com913 08 437

HjelpetrenerMiran Rasulmiran.rasul@hotmail.com481 62 505

HjelpetrenerEgil Aarebrotegil72@live.no416 56 616

HjelpetrenerRickard Larssonrickard.larsson@ymail.com482 56 760

HjelpetrenerCarina Leganger-Krogstadcarina83@gmail.com996 09 577

LaglederJostein Fjøren Kasbojostein@kasbo.net971 68 335
G2011 Rosenholm/
Lusetjern
Lagleder/      trenerKristian Byfuglien Knapstad
kristian@kfum-kfuk.no470 26 436

TrenerMustapha Baddourmustapha_0404@hotmail.com984 46 989

HjelpetrenerGareth John Williamsspidergareth@hotmail.com959 65 843

HjelpetrenerPer Ivar Hammershaugperivar.hammershaug@difi.no
G2011 HallagerbakkenHovedtrenerJin Tranjin_tr73@yahoo.no901 68 901

HjelpetrenerSnorre Seimseimsnor@gmail.com990 30 471

HjelpetrenerVincent Wamaiteagan2luc@yahoo.com467 73 036

HjelpetrenerAmin Khattakamin.khattak@hotmail.com932 84 606

HjelpetrenerPer Nitter Bondevikfamilien@bondevik.org950 12 969

HjelpetrenerNiklas Johansonniklas@sixtens.no925 05 953

Trener/laglederHans Terje Bakkehans.terje.bakke@gmail.com415 41 899
J2011TrenerHewa M. Rashidhewa.rashid@hotmail.com932 27 265

TrenerSimon Sigurdson Hjellesimonsig2@hotmail.com911 43 758

LaglederHans Bernhard Klepslandhansklepsland@hotmail.com482 62 056
G2012 ToppåsenTrener/laglederBjørn Dapibjorndapi@gmail.com974 84 863

HjelpetrenerNavpreet K. Hayer
404 87 340
G2012 HallagerbakkenTrenerAudun Lysbakkenaudunlys@gmail.com934 25 679

TrenerJakob Hedegaardpetersjakob@gmail.com415 67505

TrenerFredrik Jørgensenfredrjo@gmail.com905 08 733

LaglederSiv Mjaalandsmjaaland@gmail.com902 47 590
G2012 Lusetjern/RosenholmLaglederKnut Elvatunelvatunk@gmail.com959 97 487

Lagleder/trenerFrank Westrum Sundalfsundal@gmail.com932 06 583

TrenerKim Elphinstonekimelphinstone@gmail.com416 48 879

TrenerDessalegn Yonasdesyonham@gmail.com413 10 483

TrenerNgozi Ihaseengozi.ihasee@outlook.com969 88 073

TrenerSindre Børdalboerdal@hp.com977 76 015

TrenerSofie Børdalsofia.minde@gmail.com

TrenerIkram Fellahikram-fellah@hotmail.com415 43 440
J2012Lagleder
Linn Søraaliso@tyrili.no416 30 358

TrenerPeter S. Andbergpeter.andberg@gmail.com467 88 000

TrenerMagnus Moepost@magnusmoe.no456 11 801

ForeldreressursStåle Tuang Nybakkstaline@yahoo.no905 99 398
G2013 LusetjernLaglederMarius Park Pedersenunisound7@gmail.com909 80 230

HovedtrenerTahir Mahmood
tahir0310@gmail.com404 71 555

TrenerKristian Byfuglien Knapstadkristian@kfum-kfuk.no470 26 436
G2013 ToppåsenLaglederMichael Nemeckymichael.nemecky@gmail.com488 90 176
G2013 HallagerbakkenLaglederKnut Magnus Nordhaug
knaffel@gmail.com
997 66 570
G2013 RosenholmLaglederIan Luck
luckycyclist@gmail.com 988 27 557
J2013LaglederGuri Gjerdeguri.gjerde@gmail.com
976 12 720

TrenerJostein Hasselgård
josteinhassel@hotmail.com
922 59 193

TrenerJosé Delgado
jsdelgado68@gmail.com
957 32 085


Ved endringer send informasjon til karimhove@gmail.com.

Powered by: Bloc