Styret

RolleNavnEpostTelefon
LederJanne Gamst Andersenjannecga@online.no909 69 304
NestlederEidi Nafstadeidi.nafstad@gmail.com922 19 223
SekretærRune Eriksenrune.eriksen63@gmail.com901 42 456
KassererKari Margrete Hovekarimhove@gmail.com934 98 076
StyremedlemAnita Øvstedalanitov@hotmail.com412 50 634
StyremedlemMarianne Halsnes Knudsenmarianne70@halsnes.com986 73 587

Styret ble valgt på årlig møte i fotballgruppa 12. februar 2018. Styret kan kontaktes på epost post@holmliafotball.org.

Trenere og lagledere

LagRolleNavneposttelefon
Herrer 4. divisjonTrenerFaisal Dahirfaisal_d92@hotmail.com466 30 353

LaglederJanne Gamst Andersenjannecga@online.no909 69 304
Herrer 8. divisjonTrenerØystein Øksenvågoystein_no@hotmail.com

KontaktpersonEidi Nafstadeidi.nafstad@gmail.com922 19 223
Herrer 7-erLaglederAlexander Mansourmansour.alexander@gmail.com923 33 566

TrenerYawar Ishaq

Junior1 og junior2TrenerDan Winerdannoamw@gail.com410 30 602

TrenerKjetil Støerkjetil@stoer.as951 29 266

LaglederJanne Gamst Andersenjannecga@online.no909 69 304
G2003-1 og 2TrenerHamid Safraz Chaudryhamid.ch77@hotmail.com926 02 991

TrenerØystein Lianliantrafikkskole@gmail.com951 82 063

TrenerFredrick Makosirmakosir@makosir.com465 74 676

LaglederRune Eriksenholmliag03@gmail.com901 42 456

ForeldrekontaktSindre Børdal

G2004-1TrenerPer Nitter Bondevikper@bondevik.org950 12 969

LaglederEivind Borgeivind.borg@gmail.com992 16 798
G2004-2TrenerThanh Khan Buicash.bui@hotmail.com930 04 562

LaglederThomas Tørmothomas.tormo@sd.dep.no976 13 181
J2004TrenerTormod E. Arctander Hjemaastormod.hjemaas@gmail.com454 26 552

HjelpetrenerGeir Øvstedalgeiovs@gmail.com488 91 182

LaglederAnita Øvstedalanitov@hotmail.com412 50 634
G2005-1TrenerOuwashina Babajideshinababajide@hotmail.com959 228 35

LaglederAshraf Al Khadraashrafmbc@hotmail.com959 32 685
G2005-2LaglederHuseyin Yesiltashuseyin.yesiltas@live.no913 23 285
J2005HovedtrenerBirger Egge-Hoveidbirger.egge.hoveid@gmail.com452 37 855

TrenerMorten Evensenmortic7@gmail.com932 83 484

LaglederBill Gøran Anderssonbillski62@yahoo.com
982 10 953
G2006-1TrenerHassan Bokharihassan.bokhari@ude.oslo.kommune.no

LaglederArnstein Andreassenarnrock@online.no408 53 975
G2006-2TrenerAmancay Jara-Gonzalez
456 79 411

LaglederClaudia Nunez Astrozaclaudiaastroza@hotmail.com411 41 982
G2006-3TrenerBejnamin Brekke-Nærstadbenbrekke@yahoo.com474 81 943

LaglederMarianne Halsnes Knudsenmarianne70@halsnes.com
986 73 587
J2006Trener/laglederKarianne Skaugvif_jenta@hotmail.com452 72 174

TrenerChristian Melbyechr.melbye@gmail.com900 71 127
G2007-1TrenerJon-Arne Kofoedjon.kofoed@securitas.no958 58 356

TrenerBjørn Johnsenjohnsenbjorn@live.no950 72 822

LaglederTom Kristensentarkr@online.no920 68 431
G2007-2TrenerHelge Audun Haalandhelgeaudun@yahoo.no997 87 928

TrenerNina Sanne Seierstadnina.seierstad@hotmail.com416 89 699

TrenerPasquale Mozillomozillopo@gmail.com925 27 032

TrenerQuang Dong Tranquangdong.tran@gmail.com932 93 130

TrenerDung Mang Tahndung_nga@hotmail.com415 10 387

LaglederStefan Trbojevic Evjenstefan.evjen@no.dsv.com  932 10 771
G2007-3TrenerRidwan Aouraghridwan_aouragh@hotmail.com928 94 141

LaglederAshraf Al-Khadraaschrafmbc@hotmail.com959 32 685
J2007 og J2008TrenerThomas Mikkelsenthomasmikkels1@gmail.com901 63 183

TrenerRene Svendsenrene.svendsen@moller.no412 90 370

LaglederAnn Kristin Halvorsenann.kristin.halvorsen@googlemail.com957 25 432
G2008-1TrenerAre Riddersethriddera@yahoo.no928 08 896

TrenerGrete Olsen Husøgrolno@hotmail.com934 54 057

LaglederRune Henriksenhenriksen_rune@hotmail.com901 11 552

LaglederOle-Martin Sundbyomsundby@gmail.com920 38 374
G2008-2LaglederKristin Borgkhvalborg@hotmail.com484 61 875

TrenerThomas Smedegård Reisæterthomas.reiseter@gmail.com
915 79 847

TrenerRene Svendsenrene.svendsen@moller.no412 90 370
G2008-3TrenerShallaw Gareeb
465 35 621

LaglederBente Asterba@kulturtanken.no905 58 871

ForeldrekontaktBahar Assadbaharassad@gmail.com
J2009TrenerIngvild Carina Brekke-Nærstadnaerstad@gmail.com482 71 555

LaglederLars Waagaardlars-erik.waagaard@nhf.no916 27 990
G2009-1TrenerKjetil Berglundkjetil@berglundnett.com936 15 943

TrenerMohammed Tayanemohamm29@gmail.com457 62 940

TrenerMusa Tasbasmusatasbas@hotmai.com926 59 926

LaglederMari Vengnesmari.vengnes@gmail.com951 05 751
G2009-2TrenerRolf Arne Tolfsbyrolf@ementia.no416 07 323

Ass. trenerAtle Eideatle.eide@bufetat.no466 16 108

LaglederTorbjørg Torp Nilssentorbjonilssen@hotmail.com993 13 194
G2009-3TrenerThomas Mikkelsenthomasmikkels1@gmail.com901 63 183

Ass. trenerAudun Haalandhelgeaudun@yahoo.no997 87 928

LaglederTore Arnesentore.arnesen@bouvet.no926 07 252
G2009-4TrenerGunnar Prestegårdengp.fotball2009@gmail.com900 32 988

TrenerHeather Halaasheather_halaas@hotmail.com936 53 279

LaglederKristian Liekristian.lie@gmail.com,930 56 712
G2009-5TrenerFinn Engesethfengeseth@hotmail.com913 99 895

TrenerEspen Lyngaespenlynga@hotmail.com414 12 732

LaglederKristian Liekristian.lie@gmail.com930 56 712
G2010 ToppåsenTrenerMarcus Halvorsen Larsenmarcushl99@hotmail.com
413 71 973

LaglederJulia Katalin Frydenlundjulia.frydenlund@gmail.com413 05 772
G2010-4 og 5 HallagerbakkenLaglederVegard Iglebækvegard.iglebek@gmail.com416 92 457

TrenerThomas Tisløvspartakstjernen@gmail.com928 80 222
G2010 Rosenholm/
Lusetjern
TrenerPaulo Sanchespaulo.sanches@unit4.com920 70 507

TrenerKenneth Jønsson


LaglederChristoffer Halschristofferredmund@hotmail.com456 65 996
J2010TrenerIvar Andreas Åsland Limaivar.lima@gmail.com916 27 990

LaglederJo Hetlandjhetland@gmail.com938 12 068

HjelpetrenerBaard Kjølås-Larsenbaard.kl66@gmail.com907 84 569
G2011 ToppåsenTrenerWetle Holthewetle.holte@gmail.com913 08 437

HjelpetrenerMiran Rasulmiran.rasul@hotmail.com481 62 505

HjelpetrenerEgil Aarebrotegil72@live.no416 56 616

HjelpetrenerRickard Larssonrickard.larsson@gmail.com482 56 760

LaglederJostein Fjøren Kasbojostein@kasbo.net971 68 335
G2011 Rosenholm/
Lusetjern
Lagleder/trenerKristian Byfuglien Knapstad
kristian@kfum-kfuk.no470 26 436

TrenerMustapha Baddourmustapha_0404@hotmail.com984 46 989

HjelpetrenerGareth John Williamsspidergareth@hotmail.com959 65 843

HjelpetrenerPer Ivar Hammershaugperivar.hammershaug@difi.no
G2011 HallagerbakkenTrener/laglederVincent Wamaiteagan2luc@yahoo.com467 73 036

TrenerPer Nitter Bondevikfamilien@bondevik.org950 12 969

TrenerNiklas Johansonniklas@sixtens.no925 05 953

TrenerHans Terje Bakkehans.terje.bakke@gmail.com415 41 899
J2011TrenerHewa M. Rashidhewa.rashid@hotmail.com932 27 265

TrenerSimon Sigurdson Hjellesimonsig2@hotmail.com911 43 758

LaglederHans Bernhard Klepslandhansklepsland@hotmail.com482 62 056
G2012 ToppåsenLaglederAril Haug Eriksenaril.eriksen@gmail.com991 09 998

TrenerAmine Assiahi
assiahiamine@gmail.com482 70 809

HjelpetrenerNavpreet K. Hayer
404 87 340
G2012 HallagerbakkenLaglederAudun Lysbakkenaudunlys@gmail.com934 25 679

TrenerJakob Hedegaardpetersjakob@gmail.com415 67505

TrenerFredrik Jørgensenfredrjo@gmail.com905 08 733
G2012 LusetjernLaglederKnut Elvatunelvatunk@gmail.com959 97 487

Lagelder/trenerFrank Westrum Sundalfsundal@gmail.com932 06 583

TrenerKim Elphinstonekimelphinstone@gmail.com416 48 879

TrenerDessalegn Yonasdesyonham@gmail.com413 10 483

TrenerNgozi Ihaseengozi.ihasee@outlook.com969 88 073

TrenerSindre Børdalboerdal@hp.com977 76 015

TrenerSofie Børdalsofie.boerdal@gmail.com

TrenerIkram Fellahikram-fellah@hotmail.com415 43 440
G2012 RosenholmLaglederChristopher David Osbornwidenhoferosborn@gmail.com454 32 486
J2012Lagleder
Linn Søraaliso@tyrili.no416 30 358

TrenerPeter S. Andbergpeter.andberg@gmail.com467 88 000

TrenerMagnus Moepost@magnusmoe.no456 11 801

ForeldreressursIngunn Beyer Hanseningunnbeyerhansen@gmail.com934 12 032

ForeldreressursMatin Cavanaghmartincav@yahoo.no918 91 031

ForeldreressursStåle Tuang Nybakkstaline@yahoo.no905 99 398


Ved endringer send informasjon til karimhove@gmail.com.

Levert av IdrettenOnline