Styret

RolleNavnEpostTelefon
LederBenjamin Brekke-Nærstadbenbrekke@yahoo.com474 81 943
NestlederJanne Gamst Andersenjannecga@online.no909 69 304
SekretærRune Eriksenrune.eriksen63@gmail.com901 42 456
KassererKari Margrete Hovekarimhove@gmail.com934 98 076
StyremedlemEidi Nafstadeidi.nafstad@gmail.com922 19 223
StyremedlemAnita Øvstedalanitov@hotmail.com412 50 634

Styret ble valgt på årlig møte i fotballgruppa 9. mars 2017. Styret kan kontaktes på epost post@holmliafotball.org.

Trenere og lagledere

LagRolleNavneposttelefon
Herrer - A-lagetTrenerFaisal Dahirfaisal_d92@hotmail.com466 30 353

HjelpetrenerRizwan Alijuventus_rizwan@hotmail.com483 01 058

Material-
forvalter
Abdullah Taherabdullah.taher@hotmail.no
988 48 063

LaglederJanne Gamst Andersenjannecga@online.no909 69 304
Herrer 7-erTrener/
lagleder
Alexander Mansourmansour.alexander@gmail.com 923 33 566
Junior 1TrenerKjetil Støerkjetil@stoer.as951 29 266

TrenerRizwan Alijuventus_rizwan@hotmail.com483 01 058
Junior 2TrenerKjetil Støerkjetil@stoer.as951 29 266
G2001KontaktpersonJanne Gamst Andersenjanneca@online.no
909 69 304
G2002-1TrenerEirik Tollan Sørensenproz14@hotmail.com452 27 700
TrenerYoussef Asartanyoussef_471@hotmail.com412 87 403
LaglederAbdulkader Shifa
shifa@live.no932 81 886
G2002-2TrenerJon William Ringstadwillring1@hotmail.com
907 92 340
LaglederAbdulkader Shifashifa@live.no932 81 886
G2003-1 og 2TrenerHamid Safraz Chaudryhamid.ch77@hotmail.com926 02 991
TrenerØystein Lianliantrafikkskole@gmail.com951 82 063
TrenerFredrick Makosirmakosir@makosir.com465 74 676
LaglederRune Eriksenholmliag03@gmail.com901 42 456
ForeldrekontaktSindre Børdal
G2004-1TrenerPer Nitter Bondevikper@bondevik.org950 12 969
LaglederFrode Longvafrode.longva@cicero.oslo.no480 30 832
G2004-2TrenerThanh Khan Buicash.bui@hotmail.com930 04 562
LaglederEivind Borgeivind.borg@gmail.com992 16 798
G2004-3TrenerThomas Tørmothomas.tormo@sd.dep.no976 13 181

Ass. trenerGro Monica Roosgromonicaroos@hotmail.com482 61 600
LaglederDag-Erik Lannemdelannem@gmail.com988 14 631
J2004TrenerTormod E. Arctander Hjemaastormod.hjemaas@gmail.com454 26 552

HjelpetrenerGeir Øvstedalgeiovs@gmail.com488 91 182
LaglederAnita Øvstedalanitov@hotmail.com412 50 634
G2005-1TrenerOuwashina Babajideshinababajide@hotmail.com959 228 35
G2005-2LaglederHuseyin Yesiltashuseyin.yesiltas@live.no913 23 285
J2005HovedtrenerBirger Egge-Hoveidbirger.egge.hoveid@gmail.com452 37 855

TrenerMorten Evensenmortic7@gmail.com932 83 484
LaglederBill Gøran Anderssonbillski62@yahoo.com
982 10 953
G2006-2TrenerHassan Bokharihassan.bokhari@ude.oslo.kommune.no
LaglederArnstein Andreassenarnrock@online.no408 53 975
G2006-3TrenerBejnamin Brekke-Nærstadbenbrekke@yahoo.com474 81 943
HjelpetrenerTrond Knutsen
LaglederMarianne Halsnes Knudsenmarianne70@halsnes.com
986 73 587
G2006-4TrenerAmancay Jara-Gonzalez
LaglederClaudia Nunez Astrozaclaudiaastroza@hotmail.com411 41 982
J2006Trener/laglederKarianne Skaugvif_jenta@hotmail.com452 72 174
TrenerChristian Melbyechr.melbye@gmail.com900 71 127
G2007-1Trener/laglederJon-Arne Kofoedjon.kofoed@securitas.no958 58 356
TrenerBjørn Johnsenjohnsenbjorn@live.no950 72 822
G2007-2Trener/laglederHelge Audun Haalandhelgeaudun@yahoo.no997 87 928
TrenerNina Sanne Seierstadnina.seierstad@hotmail.com416 89 699
TrenerPasquale Mozillomozillopo@gmail.com925 27 032
TrenerQuang Dong Tranquangdong.tran@gmail.com932 93 130
G2007-3Trener/laglederBente Torgersenbentetorgersen81@gmail.com452 41 278
J2007TrenerThomas Mikkelsenthomasmikkels1@gmail.com901 63 183
TrenerRene Svendsenrene.svendsen@moller.no412 90 370
LaglederKarianne Skaugvif_jenta@hotmail.com452 72 174
G2008-1TrenerAre Riddersethriddera@yahoo.no928 08 896
TrenerGrete Olsen Husøgroino@hotmail.com934 54 057
LaglederCarina Sandbergsandberc@hotmail.com 411 02 019
G2008-2LaglederKristin Borgkhvalborg@hotmail.com484 61 875
TrenerThomas Smedegård Reisæterthomas.reiseter@gmail.com
915 79 847
TrenerRene Svendsenrebe.svendsen@moller.no412 90 370
G2008-3LaglederAnani K. Afonouafanou4@hotmail.com950 80 052
ForeldrekontaktNajat Elhammachinajat_elb78@hotmail.com980 62 071
G2008-4Trener/laglederEmel Demirbasemeldermibas@hotmail.com932 78 477
TrenerPaulo Sanchespaulo.sanches@unit4.com920 70 507
J2008/09TrenerIngvild Carina Brekke-Nærstadnaerstad@gmail.com482 71 555
LaglederLars Waagaardlars-erik.waagaard@nhf.no916 27 990
G2009-1TrenerGunnar Prestegårdengp.fotball2009@gmail.com900 32 988
TrenerStian Larsen

TrenerHeather Halaas

LaglederKristian Liekristian.lie@gmail.com,930 56 712
G2009-2 TrenerRolf Arne Tolfsbyrolf@ementia.no416 07 323
LaglederAtle Bjørnstad Eideatlebjeide1@gmail.com466 16 108
G2009-3TrenerThomas Mikkelsenthomasmikkels1@gmail.com901 63 183
LaglederChristan Jessenchriz.jessen@gmail.com
452 57 272
G2009-4TrenerGunnar Prestegårdengp.fotball2009@gmail.com900 32 988
TrenerFinn Engesethfengeseth@hotmail.com913 99 985
LaglederKristian Liekristian.lie@gmail.com,930 56 712
G2009-5TrenerGunnar Prestegårdengp.fotball2009@gmail.com900 32 988
TrenerEspen Lyngaespenlynga@hotmail.com414 12 732
LaglederKristian Liekristian.lie@gmail.com,930 56 712
G2009 Rosenholm/
Lusetjern
TrenerKjetil Berglundkjetil@berglundnett.com936 15 943
TrenerMohammed Tayanemohamm29@gmail.com457 62 940
LaglederMari Vengnesmari.vengnes@gmail.com
G2010 ToppåsenTrenerMarcus Halvorsen Larsen
412 71 973
LaglederJulia Katalin Frydenlundjulia.frydenlund@gmail.com413 05 772
G2010-4 og 5 HallagerbakkenLaglederVegard Iglebækvegard.iglebek@gmail.com416 92 457
TrenerThomas Tisløvspartakstjernen@gmail.com928 80 222
G2010 Rosenholm/
Lusetjern
TrenerPaulo Sanchespaulo.sanches@unit4.com920 70 507
LaglederChristoffer Halschristofferredmund@hotmail.com456 65 996
J2010TrenerIvar Andreas Åsland Limaivar.lima@gmail.com916 27 990
LaglederJo Hetlandjhetland@gmail.com938 12 068
HjelpetrenerBaard Kjølås-Larsenbaard.kl66@gmail.com907 84 569
G2011 ToppåsenTrenerMustapha Saidim_sdi@hotmail.com968 47 638
HjelpetrenerMiran Rasulmiran.rasul@hotmail.com481 62 505
HjelpetrenerRickard Larssonrickard.larsson@gmail.com482 56 760
LaglederJostein Fjøren Kasbojostein@kasbo.net971 68 335
G2011 Rosenholm/
Lusetjern
LaglederAndreas Reinhardtandreas@icecube.no466 65 055
HjelpetrenerGareth John Williamsspidergareth@hotmail.com959 64 843

TrenerKristian Byfuglien Knapstadkristian@kfuk-kfum.no470 26 436
TrenerMustapha Baddourmustapha_0404@hotmail.com984 46 989
G2011 HallagerbakkenTrenerVincent Wamaiteagan2luc@yahoo.com467 73 036
TrenerPer Nitter Bondevikfamilien@bondevik.org950 12 969
TrenerNiklas Johansonniklas@sixtens.no925 05 953
LaglederScott Pattersonscott@activ.no938 77 003
J2011TrenerTrond Jahrtron-ja@online.no970 22 665
HjelpetrenerAnnie Magnussenannie.nassr@hotmail.com400 57 998


Ved endringer send informasjon til karimhove@gmail.com.

Powered by: Bloc