Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Lør 5 Jan 2019
kl 10:00 - 11:30
Vinterserie G2004
Holmlia SK - Fotball   Fotball  
Søn 27 Jan 2019
kl 17:00 - 18:44
Løvenstad - Aurskog/Finstadbru
  Sandbekken Kunstgress
Lør 23 Feb 2019
kl 15:00 - 16:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
  Aursmoen kunstgress
Lør 23 Mar 2019
kl 10:00 - 11:30
Vinterserie G2004
Holmlia SK - Fotball   Fotball  
Tir 24 Sep 2019
kl 20:15 - 21:54
Kolbotn - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 22 Okt
kl 18:30 - 19:59
Holmlia 2 - Nesodden 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 18 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Årvoll
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 18:00 - 19:29
Holmlia 2 - Grüner 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre 12 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Manglerud Star
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre 12 Okt
kl 18:30 - 20:09
Holmlia 2 - Nesodden
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Øvrevoll Hosle
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 18:45 - 20:14
Holmlia 2 - Grei 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 17:00 - 18:00
Kamp G2009-1 Holmlia mot Nordby på Lusetjern kunst
Holmlia SK - Fotball  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Frigg
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia - Langhus 2
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia - Langhus 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Veitvet
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ski
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Bærum 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Nesodden 4
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 18:00 - 19:09
Kolbotn 2 - Holmlia
  Vestenga 7er B
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Ski 3
  Hundejordet kg 5er B
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Korsvoll
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Nordstrand
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia 3 - Kolbotn 5
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 18:30 - 19:29
Nordstrand 2 - Holmlia 2
 
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia - Oppegård 2
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Søn 23 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Østlandskam.
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 23 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Østlandskam.
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 23 Sep
kl 18:30 - 20:09
Skeid 2 - Holmlia
  Nordre Åsen kunstgress
  Les mer  
Søn 23 Sep
kl 18:00 - 19:19
Oppegård - Holmlia
  Østre Greverud kg 9er A
  Les mer  
Søn 23 Sep
kl 18:00 - 19:19
Ski 3 - Holmlia 2
  Ski kunstgress 1
  Les mer  
Søn 23 Sep
kl 18:00 - 18:59
KFUM 2 - Holmlia 5
  Ekeberg 12 5er
  Les mer  
Søn 23 Sep
kl 13:00 - 13:59
Oppsal 2 - Holmlia 3
  Trasop kunstgress 5er
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 18:30 - 19:29
Oppsal 7 - Holmlia 2
  Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia 4 - KFUM 3
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Sterling - Holmlia
  Klosterenga 5er Grus A
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nordstrand 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nordstrand 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - Driv
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 20:15 - 21:59
Skårer - Aurskog/Finstadbru
  Skjetten Stadion
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Grei
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Jutul
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Grei
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Jutul
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kråkstad - Holmlia 2
  Kråkstad kgb sør 7er A
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia - Kolbotn 5
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia - Kolbotn 5
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 18:00 - 19:09
Kolbotn - Holmlia 3
  Vestenga 7er A
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 18:00 - 18:59
Langhus 3 - Holmlia
  Langhus grus 5er A
  Les mer  
Tir 18 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oslo City
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 18 Sep
kl 20:15 - 21:34
Nordby - Holmlia 2
  Nordby kunstgress 9er A
  Les mer  
Tir 18 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oslo City
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 18 Sep
kl 19:10 - 20:09
Holmlia - Bøler
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 18 Sep
kl 18:15 - 19:44
Holmlia 2 - Ellingsrud 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 18 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kråkstad - Holmlia 4
  Kråkstad 5er
  Les mer  
Tir 18 Sep
kl 17:30 - 18:29
KFUM 2 - Holmlia 2
  Ekeberg 12 5er
  Les mer  
Man 17 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Oppegård
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 17 Sep
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås - Holmlia
 
  Les mer  
Man 17 Sep
kl 18:30 - 19:29
Bækkelaget - Holmlia 3
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Man 17 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia - Langhus 2
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Man 17 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia 2 - KFUM 8
 
  Les mer  
Man 17 Sep
kl 18:00 - 18:59
Oppegård 2 - Holmlia
  Østli Skole 7er kunstgress 5er B
  Les mer  
Søn 16 Sep
kl 18:30 - 19:49
Nordstrand 4 - Holmlia 2
  Hallager kunstgress
  Les mer  
Søn 16 Sep
kl 18:00 - 19:19
Holmlia - Nordstrand
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Søn 16 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - Langhus 2
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Søn 16 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia - Bjørndal
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Søn 16 Sep
kl 17:00 - 18:39
Sterling - Holmlia 2
  Ekeberg 2
  Les mer  
Søn 16 Sep
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 3 - KFUM 6
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Lør 15 Sep
kl 17:00 - 18:39
Holmlia - Høvik
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør 15 Sep
kl 17:00 - 18:39
Holmlia - Høvik
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre 14 Sep
kl 19:15 - 20:24
Oppegård - Holmlia
  Østli skole 7er kunstgress
  Les mer  
Fre 14 Sep
kl 18:30 - 20:09
Kolbotn 2 - Holmlia 2
  Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Fre 14 Sep
kl 18:30 - 19:29
Kolbotn 11 - Holmlia 2
 
  Les mer  
Fre 14 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia 3 - Langhus 5
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Fre 14 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia - Nordstrand 2
 
  Les mer  
Tor 13 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ready - Holmlia
  Gressbanen kunstgress
  Les mer  
Tor 13 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia - Grei
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tor 13 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Driv 2
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tor 13 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ski 5 - Holmlia 5
  Ski kunstgress 5er
  Les mer  
Tor 13 Sep
kl 17:00 - 17:59
Kolbotn 6 - Holmlia
  Vassbonn kunstgress 5er A
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 20:15 - 21:34
Vestli - Holmlia
  Jesperudjordet kunstgress
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 20:15 - 21:34
Bækkelaget - Holmlia
  Ekeberg kunstgress 2 9er B
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Nordstrand 2
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Siggerud
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia - Grüner
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Siggerud
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 19:05 - 20:14
Holmlia - Ski
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ljan - Holmlia 4
  Ekeberg 9 5er
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 17:30 - 18:29
Rustad 2 - Holmlia
  Rustad 7er A
  Les mer  
Tir 11 Sep
kl 20:15 - 21:54
Grorud 2 - Holmlia
  Grorud match kunstgress
  Les mer  
Tir 11 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 11 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Klemetsrud 2
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Tir 11 Sep
kl 19:10 - 20:09
Holmlia 2 - Ski
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 11 Sep
kl 18:10 - 19:19
Ullern - Holmlia
  Ullern kunstgress 2 7er B
  Les mer  
Tir 11 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 2 - Ski
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Man 10 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Sagene 4
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 10 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Jardar
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Man 10 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Ski
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Nesodden 3
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Nesodden 3
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 18:45 - 20:04
Holmlia 2 - KFUM 4
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 18:45 - 20:04
Holmlia 2 - KFUM 4
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 18:00 - 19:19
Klemetsrud - Holmlia
  Mortensrud kg 9 A
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 18:00 - 18:59
Oppsal 5 - Holmlia 2
  Trasop kunstgress 5er
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 3 - Langhus 4
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 17:00 - 17:59
Kolbotn 4 - Holmlia
  Vassbonn kunstgress 5er A
  Les mer  
Lør 8 Sep
kl 14:00 - 15:19
Langhus - Holmlia 2
  Langhus kg 9er A
  Les mer  
Lør 8 Sep
kl 13:00 - 14:19
Ready - Holmlia
  Gressbanen kunstgress 2 9er
  Les mer  
Fre 7 Sep
kl 18:30 - 20:09
Holmlia 2 - Lambertseter
 
  Les mer  
Fre 7 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia 2 - Oppsal 4
 
  Les mer  
Fre 7 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lille Tøyen - Holmlia
  Klosterenga 5er Grus A
  Les mer  
Tor 6 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia 2 - Bjørndal
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 6 Sep
kl 20:20 - 21:39
Skeid 3 - Holmlia 2
  Nordre Åsen kunstgress 2
  Les mer  
Tor 6 Sep
kl 20:15 - 21:54
Kolbotn - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Tor 6 Sep
kl 19:05 - 20:14
KFUM 4 - Holmlia
  Ekeberg kunstgress 9er B
  Les mer  
Tor 6 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 3 - Nordby 2
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tor 6 Sep
kl 18:00 - 18:59
Driv - Holmlia
  Drivplassen 5er kunstgress A
  Les mer  
Ons 5 Sep
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Skeid
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 5 Sep
kl 20:15 - 21:34
Kråkstad - Holmlia 2
  Kråkstad kunstgress sør 9er A
  Les mer  
Ons 5 Sep
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Skeid
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 5 Sep
kl 19:30 - 21:14
Gjerdrum - Aurskog/Finstadbru
  REMA 1000 Ask Kg
  Les mer  
Ons 5 Sep
kl 19:10 - 20:19
Ski - Holmlia 3
  Ski kunstgress 2 7er A
  Les mer  
Ons 5 Sep
kl 19:00 - 20:09
Bøler - Holmlia
  Haraløkka kunstgress 2 7er D
  Les mer  
Ons 5 Sep
kl 18:30 - 19:29
Kråkstad - Holmlia 5
  Kråkstad 5er
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nesodden
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Nesodden
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 19:10 - 20:09
Holmlia - Lambertseter
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ski 5 - Holmlia 2
  Ski kunstgress 2 7er A
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 18:10 - 19:09
Nesodden - Holmlia 2
  Nesoddbanen KG 7er A
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - Kolbotn 3
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Man 3 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Ellingsrud 2
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Man 3 Sep
kl 18:50 - 20:09
Bærum - Holmlia
  Sandvika stadion 9er A
  Les mer  
Man 3 Sep
kl 18:30 - 19:29
Holmlia - Hauketo
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Man 3 Sep
kl 18:00 - 18:59
Oppegård - Holmlia 4
  Østli Skole 7er kunstgress 5er A
  Les mer  
Søn 2 Sep
kl 20:15 - 21:54
Høybr/Stovn 2 - Holmlia 2
  Høybråten kunstgress
  Les mer  
Søn 2 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kolbotn 8 - Holmlia 3
  Vassbonn kunstgress 5er A
  Les mer  
Søn 2 Sep
kl 18:00 - 19:19
Holmlia - Skeid
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Søn 2 Sep
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Holmlia 2
 
  Les mer  
Søn 2 Sep
kl 12:00 - 14:00
Oppstart fotball nye lag gutter født 2012
Holmlia Sportsklubb   Holmlia SK - Fotball
  Les mer  
Lør 1 Sep
kl 12:00 - 14:00
Oppstart lag for jenter født 2012
Holmlia SK - Fotball  
  Les mer  
Fre 31 Aug
kl 18:30 - 19:29
Oppegård 4 - Holmlia 5
  Østli Skole 7er kunstgress 5er A
  Les mer  
Fre 31 Aug
kl 18:30 - 20:09
Nordstrand 3 - Holmlia 2
  Hallager kunstgress
  Les mer  
Fre 31 Aug
kl 18:30 - 19:29
Holmlia 4 - Kolbotn 5
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Fre 31 Aug
kl 18:30 - 19:29
Holmlia - Oppegård 4
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tor 30 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Asker
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 30 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Asker
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 30 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia - Ready 4
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tor 30 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ljan - Holmlia 3
  Ekeberg 9 5er
  Les mer  
Tor 30 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia - Kolbotn
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Rommen
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Rommen
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Oppegård 4
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 19:05 - 20:14
Holmlia - Langhus
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 19:00 - 20:09
Årvoll 2 - Holmlia
  Årvoll grus 7er B
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 20:15 - 21:54
Kolbotn - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - KFUM 2
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 19:10 - 20:09
Holmlia 2 - Bøler 2
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia - Nordstrand
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 2 - Lambertseter
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 4 - Ski 2
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 18:00 - 18:59
Rustad 2 - Holmlia
  Rustad 5er A
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 17:00 - 18:19
Holmlia 2 - Kolbotn 4
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 17:00 - 18:19
Holmlia 2 - Kolbotn 4
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Rustad
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Lille Tøyen
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 19:10 - 20:19
Bøler - Holmlia 3
  Haraløkka kunstgress 2 7er A
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 18:30 - 19:29
Holmlia 5 - Oppsal 5
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Søn 26 Aug
kl 18:30 - 20:09
Skaubygda - Holmlia 2
  Dal stadion
  Les mer  
Søn 26 Aug
kl 18:30 - 19:29
Oppsal 5 - Holmlia
  Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Søn 26 Aug
kl 18:00 - 19:19
Kolbotn - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress 9er B
  Les mer  
Søn 26 Aug
kl 17:30 - 19:09
Lommedalen - Holmlia
  Lommedalen kg øvre
  Les mer  
Søn 26 Aug
kl 16:00 - 17:39
Bøler - Holmlia
  Haraløkka kunstgress
  Les mer  
Lør 25 Aug
kl 16:30 - 17:59
Kolbotn - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Fre 24 Aug
kl 18:30 - 20:09
Holmlia 2 - Bækkelaget
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre 24 Aug
kl 18:30 - 19:29
Holmlia - Bækkelaget 6
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Fre 24 Aug
kl 18:30 - 20:09
Holmlia 2 - Bækkelaget
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 20:15 - 21:54
Oppsal 2 - Holmlia
  Trasop kunstgress
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 18:00 - 18:59
Rustad - Holmlia
  Rustad 5er A
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ski 4 - Holmlia 5
  Ski kunstgress 5er
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 18:00 - 18:59
Nordstrand - Holmlia 4
  Hundejordet kg 5er B
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 3 - Oppegård 3
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 20:15 - 21:59
Skjetten 2 - Aurskog/Finstadbru
  Skjetten Stadion
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 20:15 - 21:34
Lyn 2 - Holmlia
  Kringsjå kunstgress
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Oppsal
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 20:15 - 21:24
Holmlia - Oppsal
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 19:10 - 20:19
Bækkelaget 5 - Holmlia 2
  Sportsplassen 7er A
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia - Nordby
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia - Nordby
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 18:30 - 19:29
Kolbotn 2 - Holmlia 2
 
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 18:30 - 19:29
Ski 2 - Holmlia
  Ski kunstgress 1 5er D
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 18:00 - 19:19
Kolbotn 2 - Holmlia
  Sofiemyr øst 9er
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 18:00 - 18:59
Klemetsrud 2 - Holmlia 4
  Mortensrud kunstgress nedre 5er A
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Follo 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Follo 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 19:10 - 20:09
Lambertseter 2 - Holmlia 2
  Lambertseter kg 7er B
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 19:10 - 20:19
Nesodden - Holmlia 3
  Nesoddbanen KG 7er A
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 19:10 - 20:09
Holmlia - Oppsal 3
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 18:00 - 18:59
KFUM 7 - Holmlia 2
  Ekeberg 9 5er
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - Ski 3
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Man 20 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 3 - Nordby
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Man 20 Aug
kl 18:30 - 19:29
Holmlia 3 - Langhus 6
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Man 20 Aug
kl 18:00 - 18:59
Oppegård - Holmlia
  Østli Skole 7er kunstgress 5er B
  Les mer  
Søn 19 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Tveita 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline