Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 6 Mar
kl 12:00 - 12:20
Lyn Lynkjapp - Frisk Asker 2
  Haugenstua Idrettshall
Sat 6 Mar
kl 13:00 - 13:20
Holmlia Rød - Frisk Asker 2
  Haugenstua Idrettshall
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 13 Feb
kl 16:00 - 16:20
Frisk Asker 2 - Gui Heggedal Blå
$item.username   Haugenstua Idrettshall
  Les mer  
Sat 13 Feb
kl 15:00 - 15:20
Frisk Asker 2 - Forward Gaupe
$item.username   Haugenstua Idrettshall
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 10:00 - 10:20
Frisk Asker 2 - Bygdø Monolitten 2
$item.username   Haugenstua Idrettshall
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 09:30 - 09:50
Frisk Asker 2 - Grei Blå
$item.username   Haugenstua Idrettshall
  Les mer  
Sat 16 Jan
kl 16:00 - 16:20
Ullern 2 - Frisk Asker 2
$item.username   Haugenstua Idrettshall
  Les mer  
Sat 16 Jan
kl 15:00 - 15:20
Lyn Lynkjapp - Frisk Asker 2
$item.username   Haugenstua Idrettshall
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 12:30 - 12:50
Frisk Asker 2 - Holmlia Rød
$item.username   Haugenstua Idrettshall
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 11:30 - 11:50
Frisk Asker 2 - Forward Gaupe
$item.username   Haugenstua Idrettshall
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 15:00 - 15:20
Frisk Asker 2 - Grei Blå
$item.username   Haugenstua Idrettshall
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 14:00 - 14:20
Frisk Asker 2 - Gui Heggedal Blå
$item.username   Haugenstua Idrettshall
  Les mer  
Sat 31 Oct 2020
kl 11:30 - 11:50
Ullern 2 - Frisk Asker 2
$item.username   Haugenstua Idrettshall
  Les mer  
Sat 31 Oct 2020
kl 10:30 - 10:50
Bygdø Monolitten 2 - Frisk Asker 2
$item.username   Haugenstua Idrettshall
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 19:10 - 20:29
Asker SKK 5 - Frisk Asker 1
$item.username   Borgen kunstgress 9er A
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 18:55 - 20:14
Frisk Asker 1 - Lommedalen Tigers
$item.username   Risenga kunstgress 9er A
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 19:10 - 20:29
Frisk Asker 1 - Billingstad Blå
$item.username   Risenga kunstgress 9er A
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 19:10 - 20:29
Bærums Verk Hauger 2 - Frisk Asker 1
$item.username   Rud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 18:15 - 19:34
Frisk Asker 1 - Øvrevoll Hosle 2
$item.username   Risenga kunstgress 9er A
  Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 18:55 - 20:14
Asker SKK 2 - Frisk Asker 1
$item.username   Borgen kunstgress 9er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline