Styre valgt på årlig møte 27. februar 2020

RolleNavn
LederJanne Gamst Andersen
NestlederMarianne Halsnes Knudsen
SekretærIvar Lima
KassererKari Margrete Hove
StyremedlemKarianne Skaug

Styret kan kontaktes på epost post@holmliafotball.org eller via klubbens daglig leder Aram Meradi på epost post@holmliasport.no eller telefon 22 74 74 67.

Trenere og lagledere

Lag ( i parantes lagsnavn i seriespillet 2021)RolleNavnepostTelefon
Menn seniorTrenerFaridoon Najafifaridoon.najafi@hotmail.com97624262

TrenerJamil Atayajamilon86@gmail.com45040545

AnalyseHaitam Aleesami


LaglederJanne Gamst Andersenjannega@online.no90969304
Kvinner 7-erTrenerEidi Nafstadeidi.nafstad@gmail.com922 19 223
Menn 40 år (oldboys) TrenerSaleem Ullahs@leem.no
993 08 330
JuniorTrener


J2005 Hovedtrener/lagleder
Birger Egge-Hoveidbirger.egge.hoveid@gmail.com452 37 855

TrenerMorten Evensenmortic7@gmail.com932 83 484
G2006Trener/laglederBenjamin Brekke-Nærstadbenbrekke@yahoo.com474 81 983
G2007/2008TrenerQuang Dong Tran
quangdong.tran@gmail.com
932 93 130

TrenerReman Menmireman.menmi@hotmail.com464 18 414

#ungtrenerMartin Hagelund


HjelpetrenerJon-Arne Kofoed
jon.kofoed@securitas.no
958 58 356

LaglederTom Kristensentarkr@online.no920 68 431
J2007 LaglederSnorre Seimseimsnor@gmail.com990 30 471
J2008 LaglederGeir Ottestadgeir.ottestad@gmail.com906 67 464

TrenerPer Ståle Håskjoldper2174@gmail.com992 24 856

TrenerSteve Kawandamisteve.kawandami@gmail.com986 70 189
J2009 
(J12-1, J12 7er, J12 9er)
TrenerLars Waagaardlars.waagaard@nhf.no916 27 990

HjelpetrenerAshraf Buttashrafm18@hotmail.com987 70 130

TrenerKhalil Fakherkfakher74@gmail.com400 47 651

LaglederMons Rudjordmons.rudjord@gmail.com920 47 791 
G2009 Hallagerbakken
(G12-1 og G12-2)
TrenerFinn Engeseth
fengeseth@hotmail.com
913 99 895

TrenerEspen Lynga
espenlynga@hotmail.com
414 12 732

TrenerKristian Lie
kristian.lie@gmail.com
930 56 712

TrenerGunnar Prestegården
gp.fotball2009@gmail.com
900 32 988

TrenerHeather Halaas
heather_halaas@hotmail.com
936 53 279

LaglederKristian Lie
kristian.lie@gmail.com
930 56 712
G2009 Rosenholm -  Lusetjern (G12-3)TrenerAndrew Gordon Fraser-Smith
992 53 487

#ungtrenerElvis Fraser-Smith


LaglederCathrine Tømtecathrine_tomte@hotmail.com918 97 194
G2009 Toppåsen (G12-4)
TrenerThomas Mikkelsenthomasmikkels1@gmail.com901 63 183

LaglederTore Arnesen
tore.arnesen@bouvet.no
926 07 252
G2010 Toppåsen 
(G11 Toppåsen)
TrenerMarcus Halvorsen Larsenmarcushl99@hotmail.com
413 71 973

LaglederNatasha H. Kjølås-Larsennatashahk@hotmail.com976 66 174

LaglederBaard Kjølås-Larsenbaard.kl66@gmail.com907 84 569
G2010 Hallagerbakken
(G11 Hallagerbakken)
LaglederVegard Iglebækvegard.iglebek@gmail.com416 92 457

HovedtrenerMartin Paulsenmartin@autentico.no 
416 68 618

TrenerIngvild Tisløv


TrenerJohannes Kjosjohannes.kjos@gmail.com

TrenerVegard Iglebækvegard.iglebek@gmail.com416 92 457
G2010 Rosenholm/Lusetjern
(G11 Rød, G11 Blå)
HovedtrenerKenneth Jønssonkennysson@gmail.com928 42 196

LaglederChristoffer Halschristofferredmund@hotmail.com456 65 996

TrenerOmar Bastriouiomar-biar@hotmail.com932 36 071

TrenerMartin Cavanaghmartincav@yahoo.no918 91 031
J2010 TrenerIvar Andreas Åsland Limaivar.lima@gmail.com916 27 990

LaglederJo Hetlandjhetland@gmail.com938 12 068

HjelpetrenerBaard Kjølås-Larsenbaard.kl66@gmail.com907 84 569
G2011 Toppåsen
(G10 4)
TrenerWetle Holthewetle.holte@gmail.com913 08 437

HjelpetrenerMiran Rasulmiran.rasul@hotmail.com481 62 505

HjelpetrenerEgil Aarebrotegil72@live.no416 56 616

HjelpetrenerRickard Larssonrickard.larsson@ymail.com482 56 760

HjelpetrenerCarina Leganger-Krogstadcarina83@gmail.com996 09 577

LaglederJostein Fjøren Kasbojostein@kasbo.net971 68 335
G2011 Rosenholm/
Lusetjern
(G10 1, G10 2, G10 United)
Lagleder/hovedtrenerKristian Byfuglien Knapstad
kknapstad@gmail.com 
470 26 436

TrenerPer Ivar Hammershaugp_hammershaug@hotmail.com
920 52 303 

TrenerRiat Nuredini
riatnuredini@hotmail.com 
406 04 040 

TrenerSarah Santiago 
sarahsantiago@hotmail.com 
930 42 006
G2011 Hallagerbakken
(G10 3)
HovedtrenerJin Tranjin_tr73@yahoo.no901 68 901

HjelpetrenerAmin Khattakamin.khattak@hotmail.com932 84 606

HjelpetrenerPer Nitter Bondevikfamilien@bondevik.org950 12 969

Trener/laglederHans Terje Bakkehans.terje.bakke@gmail.com415 41 899
J2011
(J10)
TrenerHewa M. Rashidhewa.rashid@hotmail.com932 27 265

TrenerSimon Sigurdson Hjellesimonsig2@hotmail.com911 43 758

LaglederHans Bernhard Klepslandhansklepsland@hotmail.com482 62 056
G2012 Toppåsen
(G9 Toppåsen)
Trener/laglederBjørn Dapibjorndapi@gmail.com974 84 863

HjelpetrenerNavpreet K. Hayer
404 87 340
G2012 Hallagerbakken
(G9 Hallager1, G9 Hallager2)
TrenerAudun Lysbakkenaudunlys@gmail.com934 25 679

TrenerFrode Vasselkongfrode@gmail.com984 60 999

TrenerFredrik Jørgensenfredrjo@gmail.com905 08 733

HjelpetrenerTorsten Norendal

torstein.norendal@gmail.com

911 28 335

LaglederSiv Mjaalandsmjaaland@gmail.com902 47 590
G2012 Lusetjern/Rosenholm
(G9 LU-RO1, G9 LU-RO2)
LaglederJo Hetlandjhetland@gmail.com
938 12 068

TrenerMohsin Sebtaoui
mohsin@hotmail.com
966 53 673

TrenerMohamadou Janko
janko-2@hotmail.com
948 71 150
J2012 
(J9- 1)
Lagleder
Linn Søraaliso@tyrili.no416 30 358

TrenerPeter S. Andbergpeter.andberg@gmail.com467 88 000
G2013 Lusetjern - Rosenholm
(G8 Grønn, G8 Gul, G8 Blå)
LaglederMarius Park Pedersenunisound7@gmail.com909 80 230

Ass. laglederRandi Haraldstadrandiharaldstad@hotmail.com992 73 174

TrenerTahir Mahmood
tahir0310@gmail.com404 71 555

TrenerKristian Byfuglien Knapstadkknapstad@gmail.com470 26 436

TrenerIan Luckluckycyclist@gmail.com988 27 557
G2013 ToppåsenLaglederMichael Nemeckymichael.nemecky@gmail.com488 90 176
G2013 HallagerbakkenLaglederVivian Weddevivian.wedde@gmail.com988 51 992

TrenerRobin Mathisen
shaharobin@hotmail.com479 94 386

HjelpetrenerBaboucarr Chunebabou_chune@hotmail.com938 76 367

HjelpetrenerAziz Ghanemaziz.ghanem@hotmail.com916 98 569
J2013LaglederGuri Gjerdeguri.gjerde@gmail.com 
976 12 720

TrenerJostein Hasselgård
josteinhassel@hotmail.com
922 59 193

#ungtrenerAmalie Skaug Lynga



HjelpetrenerMagnus Ekholt-Fotland
manusse@hotmail.com
971 88 791

HjelpetrenerNiclas Thoresen
niclas_thoresen@hotmail.com924 76 680
G2014 ToppåsenLaglederStåle Tuang-Nybakkstleny@yahoo.no 905 99 398

TrenerLars Leinebølars.leinebo@gmail.com988 30 937

HjelpetrenerJonas Nordenhaugjonasnordenhaug@gmail.com467 48 468

HjelpetrenerJean Pierre Rosasjeapros@gmail.com995 28 277

HjelpetrenerBendik Vollebækbendikv@gmail.com908 27 970
G2014 Lusetjern  RosenholmTrenerGafur Ljeskovicagafurl@hotmail.no465 60 752

Hjelpetrener/laglederIvar Limaivar.lima@gmail.com991 67 246
G2014 HallagerbakkenLaglederNegar Niku Troëng
negarniku@gmail.com 
412 11 366 

TrenerFrode Nordahl
nordahlfrode@gmail.com
473 60 377

HjelpetrenerSverre Lunde-Danbolt
s2017@lunde-danbolt.com
959 00 098

HjelpetrenerLine Østhagen
e.sunniva@gmail.com
908 77 803

HjelpetrenerRenate Rognan
rognan@gmail.com
997 36 304

HjelpetrenerFredrik Jørgensen
fredrijo@gmail.com
905 08 733
J2014LaglederMads Bengtsen 
mads.bengtsen@gmail.com 
404 69 673 

TrenerTonje Skeie Bakketoskeie@gmail.com 


Ved endringer send informasjon til karimhove@gmail.com.


Levert av IdrettenOnline